Před koupí zvířete z CHS Senega si prosím přečtěte následující informace

 

Než odešlete vaši poptávku na nějakou myšku/jiného hlodavce prosím ujistěte se, že v mailu budou informace o tom, zda máte již s nějakým zvířetem, případně přímo s konkrétním poptávaným, zkušenosti, k jakému účelu si zvířátko pořizujete (mazlík, chov atd..). Pokud připíšete i informace typu v čem bude prcek bydlet  (můžete přiložit i foto)(v případě, že máte zájem o koupi hlodavce včetně kompletně vybavené ubikace to samozřejmě neplatí) atd. budu velmi ráda a usnadní mi to rozhodování v tom, zda vám zvíře prodat či ne. Věřte, že není mojí povinností je prodat komukoli...

S budoucími majiteli zůstanu velmi ráda dále v kontaktu, nebote se na mne obrátit s otázkami kolem chovu myšek (a nejen jich), ale ráda poradím i s výběrem vhodného partnera a následně s genetikou vrhu.

 

1) Hlodavce neprodávám jako krmivo pro jiná zvířata ani do velkochovů. Zvířátka jsou určené převážně jako mazlíčci a lidem, kteří je chovají jako mazlíčky. (Vyjímku tvoří mastomyši, které prodávám i jako krmivo)

2) K mláďatům myšek vždy dostanete VP (výpis předků), u ostatních zvířat buď částečný rodokmen nebo minimálně informace o datu narození apod. a to buď emailem nebo na vyžádání i v tištěné formě.

3) Není mou povinností budoucímu majiteli zvíře kamkoli vozit, přepravu si primárně zajištujě kupující sám, pouze když budu mít někam cestu, či moji známí, je možné se domluvit a zvířátko tak k novému majiteli dopravit nebo alespoň přiblížit. Nebojte se zeptat, zda nebudu mít k vám či poblíž cestu, většinou se odvoz najde.

Dopravu lze domluvit téměř do všech měst ČR přes dopravce drobných zvířat, přes kterého mohu zvířátko poslat https://dopravadrobnychzvirat.websnadno.cz/

4) Miminka, která nějakým způsobem nejsou určená k chovu, budou označena textem "výhradně na mazlíčka" nejsou tedy v žádném případě určená k chovu, pokud chcete podobnou myšku do chovu nebojte se zeptat, většinou takovou myšku mám buď já nebo jiná chovná stanice..

5) Na vyžádání dostane s sebou prcek i vzorek krmiva na které je zvyklý a mailem zašlu veškeré fotografie, co jsem za dobu jeho života pořídila.

6) K myškám, křečkům, křečíkům a minimyškám je možno zařídit i chovnou ubikaci, včetně kompletní výbavy (napaječka, misky, domeček, prolézačky apod.) Pro všechny hlodavce je možnost odkoupení kvalitní krmné směsky, kterou si sama míchám, neprašného sena i hoblin (možnost i dlouhodobého odběru)..

6) Prosím, aby si zájemci o zvíře zajistili na předávání svoji přepravku, velikostně aby vyhovovala nejen majiteli, ale hlavně potřebám přepravovaného zvířete (upozorňuji, že bez vhodné přepravky vám nic nepředám). Pokud budete mít delší cestu, je vhodné do přepravky dát třeba okurek a piškot, trochu zrní, aby netrpěla zvířata žízní a hladem. Po domluvě to ráda přinesu s sebou...

Pokud nemáte vlastní přepravku, mohu vám za poplatek sehnat vhodnou krátkodobou přepravku, kterou si odnesete spolu se zvířetem. Nebojte se zeptat.

7) Vyhrazuji si právo odmítnout prodat zvíře komukoli, kdo se mi z nějakého důvodu nebude zdát jako vhodný budoucí majitel!

8) Peníze za zvíře prosím ideálně hotově při převzetí, pokud bude prcek poslán po nějakém známém, případně kurýrem penízky vyžaduji zaslat předem! na účet, číslo účtu zašlu mailem při domluvě. Případně je po domluvě možné provést výměnu za vaše zvířátko...


Peníze za zvíře po špatných zkušenostech požaduji předem na účet!